مجله گرئشگری و توریستی

مقررات جدید برای اخذ ویزای شنگن

به گزارش دویچه وله آلمان اشخاصی که ویزای شنگن دارند مجازند تا حداکثر ۹۰ روز در محدوده ۲۶ کشور اروپایی عضو شنگن سفر کنند. از ۱۳ بهمن سال ۱۳۹۸ مقررات درخواست ویزای شنگن تغییر می‌یابد که می توان به هزینه آن و مهلت ارائه درخواست پیش از سفر اشاره کرد. بر پایه قوانین ویزای شنگن، شهروندان ۱۰۴.

راهنمای اخذ ویزای ایتالیا

ویزای توریستی ایتالیا ویزای توریستی ایتالیا برای آن دسته از عزیزان که قصد سفرهای تفریحی کوتاه مدت یا دیدار با اعضای خانواده و بستگان را دارند مناسب است. اگر تصمیم به تحصیل یا کار در ایتالیا دارید، این نوع ویزای ایتالیا برای شما مناسب نیست و باید برای ویزای تحصیلی ایتالیا یا ویزای کار اقدام.

زمان انگشت نگاری و پیکاپ و مدیکال سفارت کانادا افزایش یافت.

سفارت کانادا به دلیل شیوع ویروس کرونا در ایران مهلت انجام انگشت نگاری ، پیکاپ و مدیکال متقاضیان ایرانی را از 30 روز به 90 روز افزایش داد . پیکاپ ویزا را می توان از جمله مواردی دانست که سبب سهولت در امر دریافت ویزا شده و میزان هزینه ها را نیز تا حد بسیاری کاهش.
شینگن چیست؟ اگرچه شینگن اصطلاحی رایج در ایران است، اما تلفظ درست آن شنگن Schengen zone است. کشورهای اتریش، بلژیک، جمهوری چک، دانمارک، استونی، فنلاند، فرانسه، آلمان، یونان، مجارستان، ایسلند، ایتالیا، لتونی، لیتوانی، لوکزامبورگ، مالت، هلند، نروژ، لهستان، پرتغال، اسلواکی، اسلوونی، اسپانیا، سوئد، سوئیس و لیختن اشتاین، ۲۶ کشور عضو پیمان شینگن محسوب می‌شوند. این.

راهنمای سفر به قشم

جزیره‌ی قشم بزرگترین جزیره‌ی استان هرمزگان و بزرگترین جزیره‌ی ایران است. این جزیره در تنگه‌ی هرمز واقع شده و طبیعت خاص، بی‌نظیر و متنوع آن باعث شده که به آن لقب «جزیره‌ی عجایب هفتگانه» را بدهند. مکان های دیدنی قشم آنقدر زیاد است که احتمالاً قادر نخواهید بود در طول مدت اقامت خود از همه‌ی آن‌ها دیدن.

چگونه یک سفرنامه بنویسیم؟

دنیا جای خوبی برای گشت و گذار است و چه خوب که بتوانیم تجربه هایمان را از دیدن این جای خوب با دیگران به اشتراک بگذاریم.